Přeskočit na hlavní obsah

Momentky z víkendu: lesní školka a víkendové koláče

V sobotu manžel vytáhl motorovou pilu a prý ať se mu tam nepletu a jdu si něco fotit, třeba nějakého ptáčka ať si najdu. No jo, jenže který ptáček by poletoval v blízkosti motorové pily, že:-))
 
Ale tak přece jen jsem si na focení něco našla:-)

Když taťka uklidil pilu, pustil se do krmítka.
   
A já zatím upekla koláč:-) 
Kynuté těsto, jablka a drobenka.
 
Nedávno jsem probrala krabici se semínky a z půdy snesla květináče, do kterých jsem rozdělila semínka jehličnanů - a už mi tu roste malá lesní školka:-)
 
Kromě lesní školky mi tu ještě roste mango a klíčí avokádo-)
 
Jednu pecku avokáda jsem dala jen tak do vody a jak to vypadá, brzy už vyleze kořínek:-)
 
Bych toho zahradničení neměla moc málo, přinesl mi manžel datle, bych prý měla co na sázení. Na posezení hned jeden balíček snědl, bych mohla sázet ihned:-D Zatím jsem je dala do vody do sklenky a pak přijdou do  květináčků.


V neděli jsem pro změnu upekla kytičkový koláč. Těsto je klasické křehké, náplň tvarohová a kytičky makové.
 
Přeji vám krásný den:-)
Ajka