V sobotu manžel vytáhl motorovou pilu a prý
ať se mu tam nepletu a jdu si něco fotit, třeba nějakého ptáčka ať si najdu. No jo,
jenže který ptáček by poletoval v blízkosti motorové pily, že:-))
A já zatím upekla koláč:-)
Kynuté těsto, jablka a drobenka.
Nedávno jsem probrala krabici se semínky a z půdy snesla květináče, do kterých jsem rozdělila semínka jehličnanů - a už mi tu roste malá lesní školka:-)
Kromě lesní školky mi tu ještě roste mango a klíčí avokádo-)
Jednu pecku avokáda jsem dala jen tak do vody a jak to vypadá, brzy už vyleze kořínek:-)
Bych toho zahradničení neměla moc málo, přinesl mi manžel datle, bych prý měla co na sázení. Na posezení hned jeden balíček snědl, bych mohla sázet ihned:-D Zatím jsem je dala do vody do sklenky a pak přijdou do květináčků.
V neděli jsem pro změnu upekla kytičkový koláč. Těsto
je klasické křehké, náplň tvarohová a kytičky makové.












