Na roládu jsem použila plát vepřového masa, zbytky salámů z ledničky, mletou sladkou papriku a sůl.
Vepřové maso jsem rozklepala na plát, osolila a popaprikovala.
Na maso jsem postupně pokládala různé druhy uzenin.
A protože roláda zbyla i na druhý den, přidala jsem do pekáče papriku + hrášek a podávala s rýží:-)
Přeji všem dobrou chuť:-)
Ajka









