Rychlý a jednoduchý postup na ušití mikulášských pytlíků:-)
Na ušití pytlíku potřebujeme dva látkové obdélníky na vnější část a dva látkové obdélníky na podšívku. Jejich velikost přizpůsobíme velikosti plánovaného pytlíku.
Látky na vnější část položíme lícem na sebe a látky na podšívku také tak. Sešijeme
boční okraje a spodní okraj. U podšívky necháme několik centimetrů nesešitých na
protočení.
Podšívku obrátíme na líc a vsuneme ji do vnější části, která je otočená na rub.
Na ušití pytlíku potřebujeme dva látkové obdélníky na vnější část a dva látkové obdélníky na podšívku. Jejich velikost přizpůsobíme velikosti plánovaného pytlíku.
Podšívku obrátíme na líc a vsuneme ji do vnější části, která je otočená na rub.
Horní okraje kolem dokola sešpendlíme a sešijeme je.
Pytlík protočíme na lícovou stranu otvorem, který jsme si nechali na podšívce. Tu zasuneme dovnitř a urovnáme ji. Zašijeme protáčecí otvor, pytlík vyžehlíme, horní okraj přehneme cca 3cm a vytvořený lem prošijeme.
Pytlík protočíme na lícovou stranu otvorem, který jsme si nechali na podšívce. Tu zasuneme dovnitř a urovnáme ji. Zašijeme protáčecí otvor, pytlík vyžehlíme, horní okraj přehneme cca 3cm a vytvořený lem prošijeme.
Přeji všem krásný adventní čas:-)
Ajka

